Yaşam

Ünlü Oyuncu Ufuk Özkan’dan Organ Nakli Açıklaması

Karaciğer yetmezliği nedeniyle 15 gün hastanede yatan ve 2. evre siroz teşhisi konulan ünlü oyuncu, hastane yatağından paylaştı. Oldukça bitkin görünen ünlü oyuncu, organ nakline gerek olmadığını ve tedavinin ilaç tedavisi ile devam edeceğini hayranlarına duyurdu.

İYİ HABERLER GELİYOR

Geniş Aile dizisindeki “Cevahir” rolüyle büyük bir hayran kitlesine ulaşan başarılı oyuncu Ufuk Özkan, bir süredir karaciğer hastalığıyla mücadele ediyor. Hastalık nedeniyle zor günler geçiren Özkan’dan güzel haber geldi.

HASTA YATAKINDAN PAYLAŞ

Hasta yatağından bir fotoğraf paylaşan Ufuk Özkan, son sağlık durumunu paylaştı. Yanında olan ve mesaj atan herkese teşekkür eden Özkan, karaciğer nakline gerek olmadığını söyleyerek;

“ORGAN NAKLİNE GEREK YOK”

“Günaydın. Hastanede 15. gün arayıp, arayıp dua eden, sosyal medyada beni hiç yalnız bırakmayan sizler. Allah’a şükür çok hayranım var. Bana güç verdiniz, o zaman size müjdeyi vereyim. … Organ nakline gerek yok, ilaçlara devam. Alanlara en kısa zamanda döneceğim. Gülmeye devam edeceğim.” “Hepinize sımsıkı sarılmak istiyorum kardeşlerim, kardeşlerim, desteğiniz paha biçilemez. Diyet yemeklerini tatlandıran, küçük kaçamaklar yaşamamı sağlayan Sibel Abi, Uyurken bile her saat başımla ilgilenen Alihan Abi, Zeynep ablam ve adını hatırlayamadığım tüm sağlık çalışanlarından Allah razı olsun. Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca’ya bana güç ve inanç veren çağrıları ve açıklamaları için çok teşekkür ederim. Çıkmıyoruz çünkü bazı kan değerlerimizi düzeltmemiz gerekiyor. Ama merak etmeyin çekip gitmiyorum. kapıdan. Uzun yıllardır buradayım. Sevgiler”

İşte Ufuk Özkan’ın son hali;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu