Haber

Trabzonspor 56. yılını kutladı

Trabzonspor Kulübü’nün 56. kuruluş yılı dolayısıyla İstanbul’da düzenlenen “Trabzonspor için bir meşale sen de yak” etkinliği düzenlendi.

Sütlüce Nuri Killigil Parkı’nda düzenlenen etkinliğe Trabzonspor Kulüp Başkanı Ertuğrul Doğan, taraftarlarla birlikte katıldı. Bordo-mavili taraftarlar Haliç’te meşaleler yakarak renkli manzaralar oluşturdu.

Trabzonspor Lideri Ertuğrul Doğan, basına yaptığı açıklamada çok değerli bir anlaşmaya imza atıldığını belirterek, “Birçok taraftarımız etkinliğe geldi. Burada olmaktan dolayı çok mutluyuz. Önümüzdeki hafta stadın sponsorluğunu açıklayacağız. .Projelerimiz bundan sonra da devam edecek.Taraftarı mutlu etmek istiyoruz.Benim ricam.Trabzonsporlular bugün olduğu gibi birlik olurlar.Bugünkü gibi birlik olursak başarı gelir.” terimleri kullandı.

Doğan, “Mislav Orsic sakatlandı, o pozisyon için yeni bir arayış var mı?” Formdaki soru üzerine, “Orsiç’in yerini halen araştırıyoruz. Hocamızın istediği bazı isimler var. Şu an görüşme halindeyiz.” dedi.

Trabzonspor’un basketbol takımıyla ilgili de konuşan Doğan, “Eski bir basketbol menajeri olarak taraftara bir sözüm var. İmkanlarımız olduğu anda basketbol takımında çalışmalara başlayacağız. Hangi ligden başlayacağımız belli değil. . Konyaspor’un grubunu almak gibi bir niyetimiz yok.” söz konusu.

Attığı her adımda kulübü düşünmesi gerektiğini vurgulayan Doğan, “Taraftar şu anda transfer bekliyor. Bunun farkındayım. 3 liralık oyuncuya 10 lira verirsen çabuk alırsın.” .Değerli,doğru oyuncuyu gerçek bedeline almak için.Ekonomiyi düzeltirken aynı zamanda yarışmak zorundayım.Rakamları iyi incelemek gerekiyor.Biz son sponsorlukla 70 milyon euroyu kulübe kazandırdık. 4 ay.” sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu