Haber

Mersin Yenişehir Belediyesi Hataylı depremzedelere destek verdi

Mersin Yenişehir Belediyesi’nin geçtiğimiz ay düzenlediği etkinlikte stant açan Hataylı depremzedeler el emeği ürünlerini bir hafta boyunca satışa sundular, Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit’i ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.

Mersin Yenişehir Belediyesi, deprem felaketinin ardından Mersin’e gelen depremzedelere desteğini sürdürüyor. Depremzedeleri geçici barınaklarda barındıran Yenişehir Belediyesi, geçtiğimiz ay depremzedeler için bir dayanışma etkinliği düzenledi. Düzenlenen etkinlikte Hataylılar stantlarda Hatay’ın yöresel lezzetlerini, ikram ürünlerini, el işi takı ve tasarım çalışmalarını satışa sundu. Hataylı depremzedeler Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit’i ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Ziyarette konuşan Önder Özyiğit, “Dayanışma etkinliğimize gösterdikleri yoğun ilgi ve duyarlılıktan dolayı Mersinli hemşerilerime teşekkür ediyorum. Yaraları birlikte sarmak için ilk günden bu yana büyük bir mücadele içerisinde olduk. kalbimizle ve tüm desteğimizle depremzedelerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.”

pazaryolu-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu